BUI - O Nas

Biuro Usług Informatycznych z siedzibą w Bolesławcu zostało założone w 1999 roku przez Krzysztofa Sulich.

Od początku działalności specjalizujemy się w całościowej obsłudze systemów komputerowych dla aptek. To, co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji, to kompleksowość usług. Nie tylko wdrażamy oprogramowania i budujemy sieci komputerowe, ale również prowadzimy sprzedaż, montaż i serwis sprzętu komputerowego, drukarek, kas i innych urządzeń fiskalnych. Wieloletnie doświadczenie w branży obsługi informatycznej pozwoliło nam na poszerzenie oferty o współpracę z klientami działającymi w innych branżach niż ochrona zdrowia.

Udało nam się również nawiązać ścisłą współpracę ze znanymi i szanowanymi w branży urządzeń fiskalnych producentami – firmami ELZAB. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny program do obsługi apteki firmy KAMSOFT.

Poza programami klientom oferujemy również komputery stacjonarne i przenośne, monitory, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne oraz szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych.

Wykonujemy także usługi polegające na konsultacjach, tworzeniu oraz wdrażaniu dokumentacji i rozwiązań związanych z bezpieczeństwem i ochroną danych osobowych. Obsługujemy zarówno firmy działające na polu farmacji, jak i wszelkich innych branżach.

Dbamy również o cyberbezpieczeństwo naszych klientów, zapewniając im ochronę przed zagrożeniami w sieci, prowadząc szkolenia i przedstawiając nowoczene rozwiązania w branży cyberbepieczeństwa jak i przepisów RODO.

Kontakt

Biuro Usług Informatycznych

Krzysztof Sulich

Łaziska 88H

59-700 Bolesławiec

biuro@ksbiuro.pl +48 502 205 994
© 2023 Przemysław Sulich